Wycieczki do jaskiń z przewodnikiem

Jaskinie

Ciekawe odkrywanie tajemnic i korytarzy jaskiń

Piękno sudeckich jaskiń

Wyprawy do jaskiń, organizowane przez nas i naszego Partnera Dzikie Sudety, to eksploracyjne wycieczki do świata sudeckich jaskiń krasowych i pseudokrasowych. Podczas tych wyjść adresowanych dla osób początkujących i średniozaawansowanych mogą Państwo zapoznać się z walorami przebywania w jaskiniach, nauczyć się techniki pokonywania rozmaitych przeszkód typu skalne szczeliny, korytarze, zaciski itd.

Sudeckie jaskinie dzielimy na te, które powstały w skałach wapiennych, gdzie podziwiamy zjawiska krasowe oraz formy naciekowe w postaci polew kalcytowych, stalaktytów, makaronów, grzybków i stalagmitów oraz na jaskinie pseudokrasowe, powstałe np. w skałach granitowych czy piaskowcowych, gdzie uczymy się głównie technik pokonywania jaskiń i schronisk podskalnych odkrytych na przestrzeni lat także przez Dzikie Sudety. - Wiele z tych obiektów to prawdziwe hity i nowości.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wycieczek do jaskiń zapraszamy do działu - KONTAKT

Galeria zdjęć

Galeria filmów


Zwiedzanie jaskiń sudeckich wraz z przewodnikiem to niewątpliwie jedna z największych atrakcji turystycznych tychże okolic. Polecam każdemu kto uwielbia odkrywać podziemne tunele pełne tajemnic i piękna.

Zbigniew

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.