Wycieczki historyczno-eksploracyjne z przewodnikiem

Wycieczki historyczno-eksploracyjne

Idealne wyprawy dla fascynatów historii i zabytków

Zwiedzanie opuszczonych fabryk i ruin

Wycieczki historyczno-edukacyjno-eksploracyjne typu urbex, adresowane są dla odbiorcy ogólnego o zacięciu cywilizacyjnym, który fascynuje się zabytkami technologicznymi, pozostałościami po dawnych fabrykach, kopalniach podziemnych i odkrywkowych, obiektach cywilnych i militarnych.

W programie Urbex Dzikich Sudetów, znajdują się ukryte w terenie dawne wioski, obszary dawnych pól górniczych poszukiwania żelaza, miedzi, srebra i złota, żużlownie, górskie huty szkła, dawne hałdy i historyczne kamieniołomy, opuszczone fabryki oraz uranowe zony i sztolnie, w których można na własne oczy ujrzeć mineralizacje uranową dającą efekt tzw. świecenia w świetle ultrafioletowym i usłyszeć pracę licznika Geigera-Mullera. Urbex, to także wycieczki śladem dawnej infrastruktury kolejowej oraz wizyty w miejscach gdzie powstawała najnowsza historia związana z niemiecką produkcją rakiet.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wycieczek typu urbex zapraszamy do działu - KONTAKT

Galeria zdjęć

Galeria filmów


Wycieczki do opuszczonych fabryk będą przygodą pełną wrażeń dla osób fascynujących się zabytkami technologicznymi, pozostałościami po dawnych fabrykach, kopalniach podziemnych i odkrywkowych, obiektach cywilnych i militarnych. Zapraszamy!

Dzikie Sudety

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.