Warsztaty slackline z przewodnikiem

Warsztaty slackline

Ćwiczenia rekreacyjno - sportowe w chodzeniu po linie

Slackline - nauka chodzenia w sudeckim plenerze

Slackline, to dyscyplina rekreacyjno-sportowa skupiającą się na chodzeniu na linie, w tym wypadku taśmie slackline, którą na niskiej wysokości bezpiecznej dla zdrowia, rozwieszamy za pomocą pętli i grzechotki od drzewa, do drzewa lub innego punktu zaczepienia. Podczas warsztatów nauki chodzenia na taśmie slackline, adresowanych dla osób przeciętnie sprawnych Dzikie Sudety zaznajamiają uczestników z procedurą obsługiwania sprzętu, z zachowaniem bezpieczeństwa oraz z techniką przemieszczania się po zawieszonej nisko nad ziemią taśmie.

Slackline jako dyscyplina rekreacyjno-sportowa uprawiany jest w parkach miejskich na całym świecie. Dzikie Sudety oferują Państwu kilka wyjątkowych miejsc treningowych, z łatwym i bezpiecznym dostępem w cudownym górskim terenie, gdzie podczas ćwiczeń odpoczną Państwo w sposób aktywny na łonie przyrody podziwiając przy tym rozległe panoramy górskie.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat warsztatów slackline zapraszamy do działu - KONTAKT

Galeria zdjęć

Galeria filmów


W ramach eksploracyjno-turystycznego projektu Dzikie Sudety - zapraszamy Państwa na warsztaty chodzenia po linie (taśmie slackline) w cudownym górskim plenerze.

Dzikie Sudety

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.