Wycieczki sezonowe z przewodnikiem

Wycieczki sezonowe

Pływanie na pontonie w wybranych akwenach wodnych

Riverboarding - pływanie na desce w górskim plenerze

W okresie letnim innowacyjną w skali Polski formą wypoczynku na świeżym powietrzu realizowaną jedynie przez Dzikie Sudety jest Riverboarding, powstały we Francji, jako odrębna dyscyplina rekreacyjno-sportowa pod koniec lat siedemdziesiątych. Riverboarding, który nie ma polskiego odpowiednika w nazewnictwie, to sport wodny, podczas, którego uczestnik leży na swojej desce z płetwami na stopach, stanowiących napęd i sterowanie. Sport ten, znany jest również jako hydrospeed w Europie i jako riverboarding lub white-white sledging w Nowej Zelandii, w zależności od rodzaju użytej deski.

Sudecki Riverboarding łączony jest w zestawie z asekuracją z pontonu, polega on na spływaniu za pomocą przystosowanej do tego deski w dół nurtu rzeki w okresie sprzyjającej letniej pogody i odpowiedniego poziomu wody. Uczestnik spływu ma na sobie kamizelkę ratunkową, która zabezpiecza przed utonięciem, na nogach płetwy stanowiące napęd człowieka na desce. – Pływanie na desce riverbordingowej lub pontonie możliwe jest również na wybranych akwenach wodnych o szczególnych walorach geoturystycznych np. w zalanych wodą wybranych kraterach wulkanicznych, co jest wyjątkową w skali Polski atrakcją turystyczną, realizowaną jedynie przez Dzikie Sudety.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wycieczek sezonowych zapraszamy do działu - KONTAKT

Galeria zdjęć

Galeria filmów


Jako jedyni w Polsce organizujemy pływanie na desce riverbordingowej między innymi w zalanych wodą wybranych kraterach wulkanicznych, co jest wyjątkową atrakcją turystyczną. Zapraszamy!

Dzikie Sudety

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.