Noclegi w dolnośląskim

Agroturystyka EDEN zapewnia doskonałe warunki pobytu

Okolica obfitująca w atrakcje to dodatkowy atut

Noclegi

Jeśli stoją Państwo przed wyborem miejsca na urlop, polecamy nasze gospodarstwo agroturystyczne w Sędziszowej. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z wielu względów. Na wyróżnienie zasługuje doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwe dotarcie do pobliskich miejscowości i atrakcji turystycznych. Gwarantujemy także wyśmienite warunki i miłą atmosferę podczas pobytu. Polecamy nasze noclegi rodzinom z dziećmi, grupom zorganizowanym i parom.

Do dyspozycji gości jest 7 komfortowo urządzonych pokoi, co zapewnia miejsca noclegowe dla 27 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę i aneks kuchenny. Pozwala to na zachowanie prywatności i pełną swobodę, każdemu z wczasowiczów. W zależności od tego jaką ilością czasu wolnego Państwo dysponują, można skorzystać z naszej oferty na pobyt jednodniowy, weekendowy lub dłuższy. Dobrze wiedzieć, że pobyt powyżej 7 dni jest tańszy, warto więc zagościć w tych pięknych stronach na dłużej.

Noclegi dolnośląskie - zapraszamy!

Nocleg w Sędziszowej, w gospodarstwie EDEN to gwarancja spokoju i komfortu. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się telewizor i dostęp do internetu, szczególnie przydatne podczas załamania pogody. Ponadto do dyspozycji jest lodówka, kuchenka mikrofalowa i czajnik elektryczny. Cudowna okolica emanująca spokojem sprzyja relaksowi i pozbyciu się stresów. W naszym gospodarstwie spotkać można przyjazne kucyki, które z pewnością będą atrakcją dla Państwa pociech.

Bajeczna okolica

Noclegi na Dolnym Śląsku w naszym gospodarstwie to również możliwość wczasowania w domkach letniskowych, co jest doskonałym rozwiązaniem dla grup zorganizowanych. Wspólny wypad na zwiedzanie pobliskich atrakcji, to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Duży obszar zieleni sprzyja urządzaniu spotkań na świeżym powietrzu. Mamy wyznaczone miejsca na zorganizowanie ogniska lub grilla. Huśtawka ogrodowa i komplety wypoczynkowe są idealne, żeby przysiąść przy filiżance kawy i oddać się relaksowi.

Bliższa i dalsza okolica EDENu obfituje w różnorodne atrakcje turystyczne. Noclegi w naszej Agroturystyce to doskonała baza wypadowa do wszystkich tych miejsc, które warto zobaczyć na Dolnym Śląsku. Zapraszamy z rodzinami, dziećmi, przyjaciółmi w nasze strony - gwarantujemy "nieziemski" spokój, dobrą atmosferę i moc niezapomnianych wrażeń.Polecam to przepięknie położone miejsce, którego otoczenie zapiera dech w piersiach. Pokoje estetyczne i czyste, niczego nam nie brakowało, a gospodyni znakomicie gotująca jedzonko, bardzo gościnna, otwarta, ciepła i towarzyska. Pozdrawiam.
Małgosia z Dzierżoniowa

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.