We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Wczasy w górach

Urlop w górskim klimacie doskonale zregeneruje każdego

Do wyboru błogie lenistwo lub aktywny wypoczynek

Wczasy w górach

Agroturystyka EDEN w miejscowości Sędziszowa zaprasza na spędzenie wczasów w malowniczych Sudetach. Dzięki lokalizacji u stóp Wielisławki nasze gospodarstwo stanowi doskonałą bazę wypadową do licznych w tej okolicy atrakcji turystycznych. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu szlaki wędrowne i rowerowe, dzięki którym dotrą do ciekawych zakątków. Warto udać się na punkty widokowe, z których podziwiać można zapierające dech sudeckie krajobrazy.

Miłośnicy turystyki krajoznawczej również mają tu wiele możliwości zwiedzania okolicznych zabytkowych pałaców, kościołów, zamków i muzeów. Dolny Śląsk to skupisko ciekawych miejsc, które warto zobaczyć przy okazji pobytu w tych okolicach.

Odpoczynek i rozrywka

Po zwiedzaniu nadchodzi czas na zasłużony wypoczynek. Spragnieni ciszy i spokoju znajdą w naszym gospodarstwie azyl, w którym zregenerują siły. Agroturystyka EDEN oferuje komfortowo wyposażone pokoje i dobrze zagospodarowany teren, wszystko to gwarantuje udanego pod każdym względem pobyt.

Wczasy w Sudetach to również sposobność do uczestnictwa w ciekawych, cyklicznych imprezach jakie organizowane są w pobliskich miejscowościach. Festiwale, rajdy, turnieje czy pikniki - taka różnorodność pozwoli na wybranie czegoś zgodnie z własnym gustem. Można być pewnym, że urlop na Dolnym Śląsku dostarczy moc niezapomnianych wrażeń.

Wczasy w Sudetach o każdej porze roku

Wczasy w górach są atrakcyjne o każdej porze roku. Miłośnicy sportów zimowych bez wątpienia nie będą się u nas nudzić kiedy okolicę przykryje puchowa pierzynka. Szusowanie na nartach lub snowboardzie po ośnieżonych stokach to czysta przyjemność. Tak samo jak zabawy z dziećmi, na które tak trudno znaleźć czas w codziennej rzeczywistości. Spacery, zwiedzanie okolicznych zabytków i korzystanie z dostępnych rozrywek jest atrakcyjne niezależnie od sezonu. Soczysto zielona wiosna, upalne lato, złota jesień i biała zima - każda z pór roku ma swój niepowtarzalny klimat i niesie inne urozmaicenia. Przekonajcie się o tym sami.Byłem z żoną drugi raz i poprostu będziemy tam i tak wracać, rzeczą niemożliwą jest zobaczyć wszystko za 10 dni chyba że ktoś jest nastawiony na zaliczenia obiektów, a u p.Iwony czujemy się jak u siebie w domu - jest miła, sympatyczna i ma czas dla każdego. Miejsce jest naprawdę urokliwe i żal wyjeżdżać.
Waldek i Teresa

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.