We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Urlop dla aktywnych

Aktywny wypoczynek to przyjemne z pożytecznym

Agroturystyka EDEN w doskonałej lokalizacji

Urlop dla aktywnych

Coraz więcej osób decyduje się na aktywne spędzanie czasu, ponieważ taka forma wypoczynku jest zbawienna dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wielogodzinne siedzenie za biurkiem i powtarzalność działań, sprawia że potrzebujemy ruchu i odmiany. Dolny Śląsk to wymarzone miejsce na urlop dla osób aktywnych. Występujące tu liczne trasy rowerowe i turystyczne pozwalają na zaplanowanie ciekawych wycieczek.

Wyznaczone szlaki prowadzą przez tereny najciekawsze pod względem krajobrazowym i historycznym. Niektóre z nich wiodą przez obszar rezerwatów przyrody, gdzie występuje unikalna roślinność. Pogórze Kaczawskie zachęca do wspinaczek. Trud włożony podczas wchodzenia na szczyt wynagrodzą wyjątkowe i fascynujące widoki oraz miłe uczucie satysfakcji.

Ruch to zdrowie

Miłośnikom ekstremalnych wrażeń proponujemy udział w imprezie Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów. Co prawda w trakcie można się zmoczyć, ubrudzić i zmęczyć, ale przede wszystkim dobrze bawić. Inną propozycja na aktywne spędzenie czasu są zawody Nordic Walking. Kijkarze będą pokonywać tereny błotne, rowy i rzekę Kaczawę. Obie imprezy organizowane są w pobliskiej Złotoryi. Każdy uczestnik na po zakończeniu biegu otrzymuje pamiątkowy medal. W kalendarium imprez w Polecanych stronach, można znaleźć więcej równie ciekawych imprez łączących przyjemne z pożytecznym.

Wakacje w Sudetach - najlepszy relaks

Agroturystyka Eden ma idealną lokalizację do tego, by szybko dostać się do innych atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Pozwala to na znalezienie czegoś zgodnego z indywidualnymi preferencjami. Imprezy sportowe, rozliczne zabytki i muzea, trasy piesze i rowerowe zachęcają do aktywności. Możliwości jest naprawdę wiele. Jednocześnie na miejscu można maksymalnie wypocząć od zgiełku i zamętu. Rozległy teren Agroturystyki wyposażony w leżaki i huśtawki dla wczasowiczów pozwala na chwilę wytchnienia i zregenerowani sił przed kolejną wyprawą.Bardzo dziekujemy za miło spędzone kilka dni w tak pięknym miejscu i milej atmosferze. Nie było niczego co by mi sie nie podobalo. Zostalo jeszcze kilka zamków do zwiedzenia, wiec proszę sie nas spodziewać. Pozdrawiamy serdecznie i oby tak dalej.
Ewa i Romek z Kędzierzyna

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.