We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Oferta świąteczna

Święta z rodziną, ale inaczej niż zwykle...

Agroturystyka EDEN z prawdziwie magiczną atmosferą

Oferta świąteczna

Porządki i cały ten przedświąteczny zamęt sprawia, że nachodzi nas czasem ochota by wyjechać gdzieś daleko i spędzić Święta poza domem - inaczej niż zawsze. Jednak zaraz potem rodzi się cała masa wątpliwości i argumentów odwodzących nas od tego pomysłu. Obawiamy się, że nasza decyzja zostanie źle przyjęta. A przecież Święta to Święta, niezależnie od tego gdzie spędzone.

Siedzenie przy suto zastawionym stole, przestaje być atrakcyjne i nie służy naszemu zdrowiu. Lepiej ten wolny czas spędzić aktywnie, z najbliższymi osobami. Wspólna rodzinna wyprawa w ten świąteczny czas pozwoli zacieśnić więzi i zapewni autentyczny relaks i wypoczynek. Zapraszamy do naszej Agroturystyki, gdzie atmosfera Świąt jest naprawdę odczuwalna.

Białe Boże Narodzenia

Oferujemy wygodne pokoje w pełni i komfortowo wyposażone. Każdy z posiada osobną łazienkę i aneks kuchenny, w którym można przygotować posiłki na własne potrzeby. Często życzymy sobie, aby święta Bożego Narodzenia były białe. W górach jest większe prawdopodobieństwo, że te życzenia się spełnią. Piękne krajobrazy okryte śnieżną pierzynką, dostarczą niesamowitych wrażeń estetycznych. Wspólne, rodzinne spacery i zabawy na śniegu będą niezapomniane.

Wielkanoc w Sudetach

Zapraszamy do nas także w Święta Wielkanocne, które warto spędzić z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury. Szkoda marnować uroki wiosny na siedzenie w czterech ścianach. Zdecydowanie lepszym wyborem jest przyjazd z rodziną w góry. W sąsiadującej Świerzawie mieści się kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby w czasie świąt zadbać o aspekt duchowy. Wiosenny spacer w pięknych okolicznościach przyrody i upajanie się niecodziennymi widokami, z pewnością będą docenione przez najbliższych.Miejsce wspaniale usytuowane, pokoje z aneksem, duży ogród i wspaniała atmosfera.
Katarzyna Paczkowska z Gdańska

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.