We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Sylwester w górach

Niezapomniane wrażenia w noc sylwestrową

Oferujemy noclegi na Dolnym Śląsku w sylwestra i w okresie noworocznym

Sylwester w górach

Stare powiedzenie mówi „jaki Sylwester taki cały rok”, dlatego warto zadbać o dobry nastrój i wyśmienitą zabawę w tym wyjątkowym okresie. Agroturystyka EDEN zaprasza do skorzystania z oferty, którą mamy przygotowaną na Sylwestra. Do dyspozycji Gości jest sala kominkowa z zapleczem gastronomiczno-sanitarnym idealna do organizowania różnego rodzaju imprez. Spora przestrzeń pozwala na popisy taneczne i doskonalą zabawę. Sala wyposażona jest w wygodne krzesła i długie stoły, przy których można złapać oddech.

Aby zadbać o strawę dla ciała, można zamówić catering. Strzelający ogień na kominku stworzy niepowtarzalny klimat i podgrzeje atmosferę. Dajemy możliwość zarezerwowania całego obiektu na wyłączność, co daje gwarancję maksymalnej prywatności i swobody.

Sylwester w Sudetach dla dwojga

Góry to doskonałe miejsce na spędzenie Sylwestra we dwoje. Tak urokliwe miejsce z pewnością pozostawi cudowne wspomnienia. Oferujemy nocleg w pokojach dwuosobowych, dzięki czemu ostatni dzień roku można spędzić kameralnie, w zacisznej atmosferze. Fajerwerki rozświetlające niebo o północy i echo wystrzałów są niezwykle efektowne. Na terenie Agroturystyki można rozpalić ognisko i cieszyć się wspólnymi chwilami w cudownej scenerii.

Gorąca atmosfera gwarantowana

Wygodnie urządzone pokoje, pozwolą wypocząć po pełnej wrażeń nocy sylwestrowej. W aneksie kuchennym można przygotować posiłki, co pozwoli zregenerować siły. W Nowy Rok udać się można na krajoznawczy spacer po okolicy, a przy dłuższym pobycie warto zwiedzić co ciekawsze atrakcje. Góry Kaczawskie zachęcają do aktywnego wypoczynku. W niedużej odległości znajduje się Mikrostacja Sportów Zimowych Łysa Góra z wypożyczalnią sprzętu. Dzięki temu szusowanie na nartach jest w zasięgu ręki.

A co powiecie na noworoczny kulig po zaśnieżonych górskich traktach? Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś nie dał się namówić na zimową sannę z mnóstwem zabawy i przyjemności! Zapraszamy na spędzenie okresu noworocznego w naszym gospodarstwie.Rewelacja... piękna okolica nawet zimą, cieplutko i milutko niczym w domu. Gratulacje Iwonko, zakochaliśmy się w tym miejscu i będziemy wracać do Ciebie jak bumerang ;) Pozdrawiamy.
M. i P.

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.