We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Grupy zorganizowane

Grupowe noclegi w agroturystyce na Dolnym Śląsku

Warto kolekcjonować wspólne przygody i wspomnienia

Grupy zorganizowane

Sympatykom spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół, polecamy nasze gospodarstwo agroturystyczne, które można zarezerwować na wyłączność. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe i zapewnia całkowitą swobodę i nieskrępowanie. Naszą ofertę kierujemy także do grup szkolnych, które mogą tutaj zaczerpnąć wiele ciekawych informacji o regionie, środowisku czy zabytkach. Taka wyprawa sprzyja integracji i dobrej zabawie.

Grupom oferujemy wyżywienie, dzięki czemu nie trzeba samemu organizować sobie posiłków. Jednocześnie informujemy, że większość pokoi posiada własne aneksy kuchenne, z których można korzystać w razie potrzeby. Obszerny teren zielony z powiedzeniem można wykorzystać do gier i zabaw sportowych.

W grupie weselej i ciekawiej

W obiekcie znajduje się świetlica, która jest doskonałym miejscem spotkań. Na obszarze należącym do gospodarstwa wydzielone są miejsca na ognisko. Wspólne pieczenie kiełbasek i zabawy integracyjne dostarczą wiele radości. Na wyróżnienie zasługuje cudowna okolica, która jest źródłem rozrywek i interesującej wiedzy. Jesteśmy w stanie zorganizować transport, co umożliwi Wam dotarcie do najbardziej atrakcyjnych punktów w naszym regionie. Do zwiedzania są liczne muzea, pałace i zamki.

Rozrywkowo i edukacyjnie

Dla młodszych uczestników możemy przygotować warsztaty ceramiczne. W czasie zajęć dzieci własnoręcznie będą mogły ulepić coś z gliny. Bez wątpienia będą czuły satysfakcję kiedy stworzą swoje pierwsze, niepowtarzalne dzieła. W zależności od potrzeb, zainteresowań i możliwości jesteśmy w stanie zapewnić ciekawe formy spędzania czasu, jak np. wycieczka geoturystyczna lub płukanie złota w pobliskiej rzece. Z przyjemnością podpowiemy, gdzie najlepiej się wybrać i co zobaczyć, aby powrócić do domu z cudownymi wspomnieniami. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji.Okolica ma swój urok, pokoje zadbane, czyste tak jak na zdjęciach, byliśmy ekipą 13-osobową - wszyscy zadowoleni, polecamy. Pani Iwona: przemiła, przesympatyczna osoba, z niczym nie ma problemu. Pozdrawiamy piraci i diabełki;););)
Kasia i ekipa z Rokietnicy

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.