We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Oferta dla firm

Miejsce na wyjazdy integracyjne

W agroturystyce EDEN można oderwać się od codziennej rutyny i obowiązków

Oferta dla firm

Moda na wyjazdy integracyjne zagościła w naszym kraju na dobre. Pozwalają one rozładować stres, którego w pracy nie brakuje i zbudować zgrany zespół. Jest to także forma nagrody, dzięki której pracownicy są bardziej efektywni w wykonywaniu swoich obowiązków.

Agroturystyka Sudety zaprasza w swoje progi, na pobyty weekendowe lub dłuższe. Posiadamy pokoje wieloosobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi oraz domki letniskowe i całoroczne. Możliwy jest wynajem całego obiektu, co pozwala pełną swobodę. Na terenie Agroturystyki znajduje się wiata biesiadna, która jest idealna do organizowania imprez plenerowych. Dysponujemy także salą kominkową, w której mogą odbywać się spotkania, warsztaty i szkolenia dla pracowników. W miesiącach zimowych w cenie wynajmu zapewniamy drewno do kominka. Sala posiada zaplecze gastronomiczno-sanitarne.

Wczasy pracownicze w Sudetach

Agroturystyka EDEN jest doskonałym miejscem na zorganizowanie wczasów pracowniczych. Najbliższa okolica emanuje spokojem i harmonią, a w sąsiednich miejscowościach znajduje się szereg atrakcyjnych miejsc do zobaczenia. Zachęca to do aktywnego wypoczynku, który jest zbawienny dla osób zmęczonych i przepracowanych. Pozwala też na oderwanie się od codziennej rutyny i obowiązków. Duży obszar zieleni, na którym znajdują się leżaki i stoliki zaprasza do relaksu i obcowania z naturą, zażywania kąpieli słonecznych, a wieczorem do zorganizowania ogniska.

Wygodne noclegi na Dolnym Śląsku

Oferujemy noclegi w Górach Kaczawskich, w pokojach i domkach całorocznych, które z powodzeniem mogą być wykorzystane jako kwatery pracownicze dla osób pracujących w naszych okolicach. Na wyposażeniu znajdują się wygodne łóżka, stoliki i TV, a w aneksie kuchennym znaleźć można niezbędne sprzęty i akcesoria. Dodatkowym atutem jest dostęp do internetu. Dokładamy starań by nasi Goście czuli się komfortowo i swobodnie. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.Byliśmy tam tam jako pracownicy, a zostaliśmy potraktowani jak KRÓLOWIE !!!!!!!!!!!!!! Wracamy na pewno z rodzinami. Dziękuję i polecam.
Krzysztof

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.