We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Ognisko i grill

Grillowanie to nieodłączny element letniego wypoczynku

Agroturystyka EDEN zaprasza

Ognisko i grill

Nie można sobie wyobrazić letniego wypoczynku bez grilla czy ogniska. Pieczone na ruszcie specjały to nieodzowny smak lata, dlatego w naszej Agroturystyce zadbaliśmy i o ten aspekt wypoczynku. Na terenie wokół zabudowań jest kilka miejsc do rozpalenia ogniska. Zapewniamy także przenośne grille, z których można skorzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Posiłek w plenerze może zastąpić danie obiadowe, albo też być częścią letniego wieczoru, kiedy spotykamy się w najbliższym gronie przy ognisku lub grillu. Podjadając usmażone kiełbaski czy pyszne szaszłyki mamy czas, aby przebywać razem, rozmawiać i śmiać się.

Przy ognisku można siedzieć do białego rana - zwłaszcza w scenerii gór ognisko kojarzy się magicznie i niezwykle romantycznie. Wielu spośród naszych gości siedząc przy trzaskającym wesoło ogniu próbuje swoich talentów wokalnych przy akompaniamencie gitary. Miłe chwile spędzone w gronie rodziny lub przyjaciół pozostają w pamięci na długi czas.

W naszej Agroturystyce można również zorganizować popularnego "grilla" okolicznościowego bądź też po prostu przyjechać na piknik bez żadnej specjalnej okazji. Wszytko zależy od polotu organizatorów. Z naszej strony nic nie stoi na przeszkodzie. Zaproś do EDENu swoich przyjaciół i bawcie się dobrze, a jeśli potrzeba udostępnimy Wam pokoje gościnne, aby nikt nie musiał wracać po nocy do domu.Agroturystyka Eden to przepiękne "okoliczności przyrody" - widok na Organy Wielisławskie, duży ogród, rzeczka, miejsce na ognisko i wiata, w której do rana można urządzać dzikie tańce-śpiewańce... no i jeszcze właścicielka taka, że chce się tam wracać wiosną, latem, jesienią i zimą (jak też uczynimy już niebawem:)) To były moje najwspanialsze wakacje... Zdecydowanie polecamy.

Ewa, Komandos i Kajtek ze Szczecina

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.