Kąpiele słoneczne i wodne

Udany urlop wśród przyrody

Agroturystyka EDEN zaprasza

Kąpiele słoneczne i wodne

Lato jest czasem, gdy z przyjemnością oddajemy się działaniu promieni słonecznych.  Zażywanie kąpieli słonecznych nie tylko daje piękną opaleniznę. Naukowcy donoszą, że wylegiwanie się na słońcu pomaga obniżyć ciśnienie, zmniejsza ryzyko zawału serca, a nawet przedłuża życie.

W naszej Agroturytyce EDEN mamy wszystko co potrzebne jest do nieskrępowanego korzystania z dobrodziejstw promieni słonecznych: duży teren zielony, ławeczki, huśtwaki, krzesła, leżaki, no i oczywiście koce. W górach przy słonecznej pogodzie można łapać słońce praktycznie przez cały rok.

A kiedy już będzie nam za gorąco proponujemy kąpiel w rzeczce Kaczawie, która płynie nieopodal naszego gospodarstwa. Kaczawa jest główną rzeką Pogórza Kaczawskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie Agroturystyki EDEN rzeka tworzy niewielkie rozlewisko, płynie spokojnie, bez wirów. Ci, którzy nie chcą się kąpać mogą chociaż zamoczyć nogi stąpając po kamienistym dnie rzeki w miejscu płycizny. Zwłaszcza dzieci lubią chodzić po kamieniach wystających ponad wodę. Choć zawsze należy zachować ostrożność jest to całkiem bezpieczna zabawa.

Na naszym terenie do dyspozycji Gości mamy również basen ogrodowy, w którym można ochłodzić się nie tylko w pojedynkę, ale też w towarzystwie. Tutaj znów prym wiodą najmłodsi, którzy jak wiadomo kochają wodę i mogą w niej siedzieć godzinami.Cudowne miejsce!! Wysoki standard!!! WSPANIAŁA OBSŁUGA! to moja najlepsza majówka!!! do tego dostępna cena i duży ogród i rzeczka!!! GORĄCO POLECAM.

Małgorzata Król z rodziną - Poznań

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.