Paintball

Ekscytująca gra - dobra rozrywka dla grupy znajomych

Agroturystyka EDEN zapewnia moc atrakcji

Paintball

Paintball stał się popularną grą zespołową i znalazł swoich zagorzałych zwolenników. Emocjonująca walka "na niby" może mieć wiele scenariuszy, ale zawsze jej nieodłącznym elementem jest rywalizacja, współdziałanie w zespole i wreszcie też - odniesienie zwycięstwa nad drużyną przeciwną. Zawsze też chodzi o dobrą zabawę i przyjemne spędzenie czasu w gronie znajomych czy przyjaciół.

Agroturystyka EDEN poleca pełną emocji grę paintball. Odpowiednio przygotowany teren, sprzęt i ubiór ochronny pozwolą doskonale wczuć się w rolę.  To wszystko wystarczy na kilka godzin dobrej rekreacji i wyśmienitej zabawy. Nawet jeśli ktoś nigdy nie grał w paintball, powinien spróbować, może akurat odkryje w sobie umiejętności strzeleckie, a do tego okaże się urodzonym przywódcą, który doprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Można uczynić grę w paintball częścią imprezy organizowanej na terenie naszej Agroturystyki. Z pewnością będzie ona ekscytującą atrakcją ze sporą dawką adrenaliny. Paintball jest często jednym z punktów wieczoru kawalerskiego lub hucznych urodzin w gronie znajomych.

Zawsze cieszymy się kiedy nasi Goście dobrze spędzają pobyt w EDENIE. We wspomnieniach pozostaje dobra atmosfera i wesoła zabawa. Niejednokrotnie miłe wspomnienia sprawiają, że wielu z naszych letników ponownie nas odwiedza w kolejnych latach. Każdego roku wiele się u nas zmienia, dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się tu jak najlepiej. Dobre opinie naszych Gości utwierdzają nas w przekonaniu, że każdy pobyt w EDENIE jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Jedynym sposobem, by się o tym przekonać to odwiedzić Agroturystykę EDEN w Sędziszowej.Miejsce wspaniale usytuowane, pokoje z aneksem, duży ogród i wspaniała atmosfera.
Katarzyna Paczkowska z Gdańska

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.