We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Jazda konna

Zwiedż okolicę na końskim grzbiecie

Przejażdżki konne dla każdego

Jazda konna

Amatorów przejażdżek na końskim grzbiecie zapraszamy do Starej Kraśnicy, gdzie w Stajni KADARKA przywita Państwa instruktor jazdy konnej Beata Kobiela. Ośrodek oferuje naukę jazdy konnej, przejażdżki po ujeżdżalni oraz jazdy w terenie. Poziom nauki oczywiście dostosowany jest do umiejętności jeźdźca.

Do dyspozycji są konie duże, średnie i kucyki. Przy większej liczbie chętnych istnieje możliwość negocjacji cen. Zajęcia prowadzone są na spokojnych, bardzo dobrze przygotowanych koniach pod okiem wykwalifikowanego instruktora jazdy konnej.

Ośrodek działa przez cały rok. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Dla amatorów jazdy konnej organizowane są kilkudniowe rajdy w siodle, a jeźdźcy, który wolą parkur, pani Beata udzieli lekcji skoków przez przeszkody. Jeśli zaś ktoś nie czuje się zbyt pewnie na końskim grzbiecie może zdecydować się na przejażdżkę bryczką. W zimie zaś organizowane są kuligi. Obcowanie z końmi jest samo w sobie niecodzienną atrakcją. Dlatego spędzając wakacje w EDENIE warto odwiedzić Starą Kraśnicę. Z pewnością warto.Gratulacje Szefowa!!! Gorąco polecam wypoczynek w EDENIE. Wspaniałe warunki, super lokalizacja, wspaniała atmosfera - nie ma co pisać tylko trzeba tam jechać. Wszystkim jadącym w tym kierunku POLECAM!!!!!
Marlęę

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.