We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Turystyka zimowa

Zachęcamy do uprawiania sportów zimowych

Agroturystyka EDEN zaprasza

Turystyka zimowa

Góry w sezonie zimowym przede wszystkim kojarzą się z nartami. I słusznie, bo przecież w górach są najlepsze warunki do uprawiania sportów zimowych. Zapraszamy do odwiedzenia Agroturystyki EDEN zimową porą, a z pewnością pobyt tutaj będzie należał do udanych.

W zimie EDEN staje się bazą wypadową na okoliczne stoki narciarskie Gór Kaczawskich. W okresie ferii zimowych nie są one tak oblegane jak wyższe partie Sudetów i dla wielu narciarzy, którzy wolą spokojniejsze stoki stanowią one atrakcyjną alternatywę. Często gościmy rodziny z dziećmi, które dopiero uczą się szusowania na nartach.

Centrum sportów zimowych jest Mikrostacja na Łysej Górze koło Dziwiszowa, która oferuje trzy trasy zjazdowe oraz pięć wyciągów narciarskich. System sztucznego dośnieżania pozwala na dobre utrzymanie tras nawet podczas małych opadów. Ośrodek oferuje także duży, dobrze przygotowany parking, położony blisko drogi z Jeleniej Góry w kierunku na Legnicę, serwis, wypożyczalnię sprzętu i oczywiście zaplecze gastronomiczne. Narciarze chętnie przybywają na Łysą Górę także późnym wieczorem na tzw. nocne jazdy. Na miejscu dostępni są też instruktorzy narciarstwa, pomocni początkującym adeptom "białego szaleństwa".

Po aktywnie spędzonym dniu na stoku zapraszamy z powrotem do EDENu, gdzie czeka na Państwa pyszny posiłek i gorący napój. Jeszcze tylko prysznic i można udać się na spoczynek przed kolejnymi wyzwaniami narciarskimi...Rewelacja... piękna okolica nawet zimą, cieplutko i milutko niczym w domu. Gratulacje Iwonko, zakochaliśmy się w tym miejscu i będziemy wracać do Ciebie jak bumerang ;) Pozdrawiamy.
M. i P.

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.