Zapraszamy na letni wypoczynek do EDENU

Domki letniskowe

Wygodne i kompleksowo wyposażone domki w naszej agroturystyce

Domki letniskowe

Domki letniskowe to bardzo wygodne zakwaterowanie dla rodzin z dziećmi. W oddaleniu od pozostałych gości mają Państwo cały domek do wyłącznej dyspozycji. W takiej atmosferze "wczasów pod gruszą" można doskonale wypocząć rozkoszując się walorami naszej Agroturystyki.

Przy ładnej pogodzie nasi Goście mogą spędzać cały czas na zewnątrz, łącznie ze spożywaniem posiłków, a wieczorem urządzić rodzinne ognisko obok domku. Dodatkową zaletą dla rodziców z dziećmi jest to, że mogą oni mieć swoje pociechy "na oku", dzieciom z kolei łatwiej jest trafić do swojego domku.

Nasze domki letniskowe posiadają w pełni wyposażony węzeł sanitarny (prysznic, wc, umywalka) oraz aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, w którym swobodnie można sobie przygotowywać posiłki, łącznie z obiadami. W pokoju jest telewizor, a na całym terenie bezprzewodowy internet. W chłodne dni lub wieczory nie ma obawy, że dzieci zmarzną w domku, bowiem wszystkie pomieszczenia wyposażone są w grzejniki elektryczne.

Zapraszamy też do domku rodzinnego, który znajduje się w głównym budynku EDENU. Jest to dom z wszelkimi wygodami, obszernym salonem, w pełni wyposażoną kuchnią i dwiema łazienkami. Na piętrze znajdują się trzy pokoje - sypialnie dla gości. Domek zapewnia bardzo komfortowy wypoczynek dla większej grupy osób, a jednocześnie oferuje wiele miejsca i przestrzeni w środku jak i na zewnątrz.

 • Domek całoroczny
  "PRZY OCZKU"

  przeznaczony dla 7-8 osób, posiada trzy pokoje, aneks kuchenny i wygrodzone zadaszenie do wyłącznego użytku

 • Domek letni holenderski
  "POD GRUSZĄ"

  przeznaczony dla 4-5 osób, posiada pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnię, przed domkiem jest wygrodzone zadaszenie do wyłącznego użytku
 • Domek całoroczny na palach
  "WIELISŁAWKA"

  przeznaczony dla 5-6 osób, posiada 2 sypialnie i kuchnię
 • Dom całoroczny
  "FAMILIJNY"

  przeznaczony dla 10-11 osób, posiada salon z kominkiem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, trzy sypialnie na piętrze, dwie łazienki, balkon oraz taras

Pokoje są urządzone gustownie. Jest tu cieplutko i przytulnie. Warto zaznaczyć że jest tu naprawdę czysto. Wyposażenie bez zarzutu i w dobrej cenie. Rewelacyjne miejsce o każdej porze roku. Przepiękne widoki i magiczny klimat tworzą niepowtarzalny i jakże oryginalny stan. To miejsce ma duszę. Wypad rodzinny czy służbowy jak najbardziej polecam ten urokliwy pensjonat. Prawdziwy EDEN.
Monika K.

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.