W EDENIE można zorganizować przyjęcie okolicznościowe

Sala kominkowa

Doskonałe miejsce na zabawę lub spotkanie firmowe

Sala kominkowa

Sala kominkowa (świetlica) to miejsce, przeznaczone do organizacji różnego typu imprez okolicznościowych. Stylowo urządzona i wyposażona w zaplecze gastronomiczno-sanitarne, może pomieścić 30 osób. Jest to idealne miejsce do zorganizowania przyjęcia urodzinowego, Sylwestra dla znajomych czy nawet małego przyjęcia weselnego. Znajdujący się w sali kominek sprawi, że nawet w siarczysty mróz zabawowe nastroje będą wyjątkowo gorące.

W naszej sali kominkowej można zorganizować zarówno dance party jak i wieczór Andrzejkowy, konkurs karaoke, a nawet multimedialne szkolenie dla pracowników. Wszystko zależy od potrzeb i fantazji organizatorów. Do dyspozycji gości jest nie tylko sala i drewno do kominka, lecz również cały teren Agroturystyki (ognisko, grill, sesja zdjęciowa itp.). W zależności od potrzeb możemy również zająć się organizacją cateringu i obsługi przyjęcia. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

W domku obowiązuje zakaz palenia papierosów. Zobacz pozostałe Zasady pobytu oraz Cennik.

Cena za wynajęcie sali kominkowej obejmuje również nocleg w domku dla gości, tak więc po skończonej zabawie nikt nie będzie musiał wracać po nocy do domu. W tak komfortowych warunkach uczestnicy imprezy nie muszą martwić się o organizacyjne sprawy, lecz mogą skupić się na przyjemnej rozrywce w gronie przyjaciół.


Bardzo fajne miejsce, urokliwa okolica. Duży ogród z wieloma huśtawkami, miejscami na grilla. Różne zwierzątka. W pokoju wszystko co potrzeba. Dla nas ok.
Małgorzata P.

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.