Pięknie zagospodarowany teren

Teren zewnętrzny w EDENIE

Urokliwa okolica sprzyja relaksowi na wolnym powietrzu

Teren zewnętrzny

Agroturystyka EDEN to bardzo urokliwe miejsce głównie ze względu na swoje położenie - u stóp góry Wielisławka w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Kaczawa, od której nazwę wzięły Góry i Pogórze Kaczawskie. Dom z pokojami gościnnymi otoczony jest 1,5-hektarowym obszarem zieleni, który jest wprost wymarzonym miejscem do aktywnego wypoczynku. Jest tu dużo miejsca aby pospacerować, pograć w piłkę, albo posiedzieć na huśtawce czy rozstawić leżaki do opalania. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się u nas jak najlepiej.

Na naszym terenie oprócz domków letniskowych znajduje się duża wiata biesiadna na 40-50 osób, ponadto jest kilka miejsc wyznaczonych do urządzenia ogniska, a także kilka grilli ogrodowych. Obok wiaty znajduje się boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci. Dla amatorów campingu jest wystarczająco miejsca, żeby rozstawić namioty czy wjechać z przyczepą campingową (udostępniamy przyłącze elektryczne oraz prysznic z ciepłą wodą). Parking dla samochodów jest monitorowany.

W domku obowiązuje zakaz palenia papierosów. Zobacz pozostałe Zasady pobytu oraz Cennik.

Dbamy, aby teren EDENU zawsze pobobał się naszym Gościom, dlatego każdego roku powstaje coś nowego: klomby kwiatowe, nasadzenia, skalniaki i architektura ogrodowa. Jednocześnie nie chcemy zatracić naturalnego krajobrazu, bo właśnie dlatego stworzyliśmy naszą Agroturystykę - aby w bezpośrednim kontakcie z przyrodą każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek za miastem Pokoje pierwsza klasa.Piękny ogród i pod samą piękną górą Wielisławką.

Artur C.

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.