Dbamy o miłą atmosferę w naszej Agroturystyce

Zasady pobytu

Pragniemy, aby każdy z Gości EDENU czuł się dobrze podczas wypoczynku

Regulamin Agroturystyki EDEN

Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający naszą Agoruturystykę czuli się u nas komfortowo, a wyjeżdżając zabrali ze sobą same dobre wspomnienia. Dlatego też prosimy naszych Gości o zastosowanie się do poniższych zasad pobytu w Agroturystyce EDEN. Decyzja o przyjeździe do EDENU oznacza, że zapoznali się Państwo z Regulaminem oraz, że akceptują go.

  • Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 pierwszego dnia do godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu.
  • Wcześniejsze rezerwacje należy potwierdzić 30% zaliczką, która jest płatna na konto. Opłata za pobyt płacona jest gotówką z góry w pierwszym dniu pobytu.
  • W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
  • Prosimy o nieśmiecenie na terenie obiektu oraz o nieurządzanie głośnych imprez mogących zakłócić spokój innym Gościom.
  • Możliwy jest pobyt z psem (za dodatkową opłatą), jednak pies nie powinien być agresywny do ludzi i zwierząt - po terenie biega nasz piesek i spacerują kuce na uwięzi. Właściciel odpowiada za szkody poczynione przez swojego czworonoga, a także zobowiązany jest sprzątać pozostawione przez niego nieczystości.
  • Prosimy o pilnowanie, aby zwierzęta nie wchodziły na łóżka i nie spały w pościeli!

Zapoznaj się z naszym cennikiem.Super miejsce na wypoczynek. Wybrałem się z rodzinką w majowy weekend i zaliczam ten czas do bardzo mile spędzony. Wynajęty mieliśmy "domek przy ognisku" gdzie był dobrze wyposażony było też czyściutko, wygodne łóżka, czysta pościel,ciepło (działało ogrzewanie pomimo iż sezon grzewczy zakończył się ;-)) był też kominek czynny. Obok domku można było zrobić sobie grilla lub ognisko. Sama Agroturystyka jest położona bardzo malowniczo, gdzie jest dużo terenów zielonych, jest cisza i spokój oraz jest sklepik spożywczy gdzie są dostępne produkty pierwszej potrzeby ;-P naprawdę idzie wypocząć. Polecam i pozdrawiam!

Mark K.

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.